Cześć masz do nas pytania? Pisz: sklep@happy-bobo.com lub dzwoń tel. 506 358 269  Czekamy na kontakt od Ciebie

Newsletter
Zostań z Happy Bobo na dłużej wpisz swój email, a będziemy przesyłać informacje o naszych nowościach i promocjach. Nie wysyłamy SPAMu
Little Dutch brand z poddasza 0
Little Dutch brand z poddasza

Historia marki Little Dutch rozpoczyna się w 2008 r. 

W tym roku Rinke, założycielka marki, była w ciąży ze swoją najstarszą córką. Nie mogąc znaleźć odpowiedniej lampy do pokoju dla córki wpadła na pomysł, aby sama zaprojektować klosz. Ponieważ świetnie się przy tym bawiła do współpracy zaprosiła swoją siostrę Marije i razem z mały pokój na poddaszu przekształciły w warsztat, w którym tworzyły wyjątkowe abażury.

Popyt na ich lampy był duży i siostry zaczęły je sprzedawać online.

Oprócz lamp dziewczyny wykonały obrazy i ozdobne litery.  Zwiększył się popyt na ich produkty i rozpoczęła się sprzedaż na targach. Cotygodniowy "dzień rzemieślniczy" został zastąpiony godzinami pracy - był to czas przygotowań do targów, zbierania tkanin i innych materiałów, poszukiwania dostawców i partnerów. W tych pracowitych początkach Rinke i Marije zawsze mogły liczyć na pomoc rodziny i przyjaciół.

Zgodnie z filozofią zero waste materiały, które zostawały w procesie produkcji, były wykorzystywane przy tworzeniu nowych wyrobów. I tak z materiałów po abażurach powstawały prześcieradła. Siostry nadal pracowały w swoim rzemieślniczym warsztacie na poddaszu, jednak wraz ze wzrostem zapotrzebowania i rozwojem nawiązały współpracę ze szwalnią. Dzięki temu mogły skoncentrować sie na swoich pierwszych autorskich projektach. Małymi krokami, dzięki wierze we własne siły, wytrawałości oraz bezkompromisowej realizacji marzeń Rinke zaczęła osiągać swój cel i sprzedawać swoje produkty w sklepach w całej Europie. Tak narodził się Little Dutch! Poddasze zamieniło się na większy budynek, w który pojawili się pracownicy odpowiedzialni za zakup materiałów, zarządzanie magazynem, sprzedaż produktów. Powstał, obecnie składający się z sześciu osób, dział projektowy.  Marije podążyła za głosem serca i kontynuowała karierę jako lekarz. Little Dutch nadal pozostało firmą opartą na bliskiej, rodzinnej relacji zarządzanej przez Rinke i jej partnera. Kolejnym krokiem w historii firmy była decyzja, aby rozszerzyć asortyment o miękkie zabawki. Odważny producent zabawek, ujęty wizją Rinke, zaryzykował dla Little Dutch i razem uruchomili pierwszą linię miękkich króliczków. W asortymencie marki pojawiły się również drewniane zabawki, które okazały się wielkim hitem na skalę europejską.  W międzyczasie Little Dutch stała się uznaną marką zarówno w Holandii, jak i w innych krajach Europy. ittle Dutch oferuje nowoczesne artykuły przedszkolne, akcesoria i zabawki dla niemowląt i dzieci. To funkcjonalne bezpieczne i bardzo wysokiej jakości produkty. Współczesne design projektów Little Dutch przemawia do wyobraźni dziecka, gwarantując wielogodzinną zabawę.

W Happy Bobo kochamy markę Little Dutch za unikalny design, jakość wykorzystywanych w produkcji materiałów oraz piękną paletę pastelowych barw, które zdobią ich produkty. 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl